Informace o nás

Ahoj. Jmenuju se Callie Rubínový květ a jsem fenka plemene Český strakatý pes. Samozřejmě mám na to i doklad. Narodila jsem se 7.8.2007 v chovatelské stanici Rubínový květ u Olomouce. Odtud si mě také o pár týdnů později odvezla moje nová rodina. Jeli jsme pěkně daleko, až do Kladna, ale cestu jsem zvládla skvěle. Ta rodina má totiž taky nějaká mláďata, tak mě vzala do party. Chvilku mi trvalo, než jsem se rozkoukala, ale zvykla jsem si brzy, akorát ta klouzavá podlaha mě ještě teď někdy pořádně rozzlobí, hlavně, když se potřebuju rozběhnout.

                                                  

Teď už je ze mě dospělá fenka a mám to tady samozřejmě důkladně pod kontrolou. Občas se po mně něco chce, tak poslechnu, aby měli radost. Poslouchám hlavně páníčka, ten mě umí nejlíp podrbat. Taky mi vyrobil luxusní zateplenou boudu, ale stejně spím nejradši doma. Mám za den spoustu práce. Musím vyhánět kočky, co se k nám občas zatoulají, hlídat, pokud jde kolem někdo cizí a hlavně každý den pořádně vyštěkat pošťačku. Dost mi vadí, že strká ruku do našeho kaslíku. Kytky na zahradě jsem přesadila dle svého vkusu, už když jsem byla malá. Taky musím pravidelně prohnat po zahradě mláďata těch mých páníčků. Strašně se jim líbí, když před nimi utíkám s klackem nebo nějakou myšičkou. Stejně mě ale nikdy nechytí. Po takovém náročném dni si ráda zdřímnu, mám doma pár oblíbených místeček.

Protože jsem chtěla mít svoje mláďátka, absolvovali jsme všechna potřebná vyšetření, také jsem se byla ukázat na jedné výstavě a při bonitaci jsem dostala doklad, že jsem "chovná". Pak si moje panička založila chovatelskou stanici von Podprůhon. Název vybrala podle dost svérázné kladenské čtvrti Podprůhon, kde bydlíme.

 

 


Kontakt

Chovatelská stanice von Podprůhon

Náměstí Svobody 1626
272 01 Kladno